Przejażdżka psim zaprzęgiem

19 October, 2020 editor

Przejażdżka psim zaprzęgiem, na przykład w okolicach Zakopanego, z widokiem na pasmo Tatr, może się okazać najwspanialszą atrakcją zimowych ferii czy świątecznego pobytu w polskich górach. Nasze pieski już od września trenują siłę, kondycję i mięśni, by móc spotkać się z wami w sezonie zimowym i w doskonałej formie stworzyć zgrany psi zaprzęg, Być może nie wiecie, ale przygotowanie psów do sezonu wymaga wiele pracy i wysiłku. Nasze całe stado, zarówno psy syberian husky jak i alaskany trenują i przygotowują się już od wczesnej jesieni wyczekując na ten upragniony śnieg. W świecie Psów na biegunach przygotowanie do zimy oznacza również przygotowanie do zawodów zarówno krajowych jak i zagranicznych. W naszym kennelu, czyli w naszej psiej rodzinie jest 29 psów, z tego 24 to czynni psi biegacze.

Stado dzielimy na dwa zespołu i z każdym pracujemy intensywnie średnio co dwa dni, tak aby psiaki mogły się zregenerować i odpocząć pomiędzy treningami.

Alaskany biegają razem z psami rasy syberian husky, a husky razem z alaskanami, roczniaki biegają z seniorami a seniorzy z młodzieżą. Na etapie jesiennych treningów psiego zaprzęgu nie ma to znaczenia, kto jest lepszy, szybszy ani kto ma niebieskie oczy ;) Dopiero bliżej startu w zawoadach wybieramy skład, który ostatecznie weźmie udział w konkurencji. W przejażdżkach psim zaprzęgiem, które mają formę turystyczną i są tak popularną atrakcją dla całej rodziny biorą udział wszystkie psiaki, bo wszystkie potrzebują biegać i mieć z tego fun, a wam też przynosi to wiele radości, że możecie gnać zaprzęgiem napędzanym siłą Czterokrotnych Mistrzów Polski!

Na naszym kanale youtube: Psy na biegunach możecie obejrzeć kilka relacji video z treningów. Mamy nadzieję, że to was zachęci by spotkać się z nami na żywo i poczuć na włanej skórze, jaką psie zaprzęgi mają moc.

  • Psie zaprzęgi - atrakcja dla całej rodziny
  • Psie zaprzęgi z nowymi członkami stada
  • Psie zaprzęgi w Pytanie na śniadanie.
  • Psie zaprzęgi a dogoterapia
  • Psie zaprzęgi i ognisko w tipi
  • Zadzwoń i zarezerwuj Zadzwoń i zarezerwuj +48 608-640-446